Жителям

На цій сторінці Ви зможете знайти усю необхідну інформацію з питань життєдіяльності громади, отримати допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних із Вашою діяльністю, а також отримати послуги від сільської ради.

Отримати документ у сільській раді можна тут


Питання щодо виділення земельних ділянок тощо

 

Оподаткування фізичних осіб – жителів громади та фізичних осіб-підприємців, а також інформація про спрямування коштів, отриманих із податків та зборів

 

Управління комунальним майном, утримання доріг, парків, скверів, кладовищ та їх благоустрій. Комунальні послуги (водогін) тощо.

 

Транспорт та зв’язок. Включає в себе розклад руху транспорту, паркування, графік роботи установ зв’язку, можливість підключення до Інтернету тощо.

 

Інформація щодо соціального захисту жителів, надання пільг, догляд за одинокими та людьми літнього віку, питання, що виникають внаслідок працевлаштування, трудових відносин та нарахування пенсій.

 

Інформація про заклади охорони здоров’я на території громади, про те, що необхідно робити у випадку виникнення травм чи екстрених ситуацій, де є загроза життю чи здоров’ю.

 

Урядові послуги. Видача дозволів із різних питань. Видача довідок про склад сім’ї та інших документів сільською радою, що вимагаються органами державної влади, видача виписок за зверненням жителів.

 

Громадський порядок та безпека. Пожежна безпека. Органи правопорядку та їх послуги

 

Дошкільна та середня освіта. Питання щодо зарахування до дитячого садка та оплата за навчання дітей.

 

Місця, які варто відвідати, а також об’єкти для занять спортом чи дозвіллям. Також включає в себе масові заходи.

 

Інформація про релігійні організації,що працюють на території громади та їх інтегровані веб-сайти із останньою інформацією.

 

Заклади культури, клуби, бібліотеки. Інформація про діяльність мистецьких колективів громади.