Освіта, культура та релігія

  1. Дошкільна освіта
  2. Середня освіта
  3. Культура
  4. Бібліотеки
  5. Релігійні громади

 

1. Дошкільна освіта

Єдиним дошкільним навчальним закладом на території сільської ради є Зіньківський дитячий садок “Пізнайко”. Завідуюча – Турчак Ірина Іванівна. До садка приймаються діти віком від 2 років.

Вартість навчання дитини у дитсадку становить х,хх гривень за день. Ви можете обчислити орієнтовну вартість навчання дитини на цьому сайті.

Розпочати процедуру запису дитини до садка можна онлайн.

 

2. Середня освіта

Зіньківський навчально-виховний комплекс-колегіум проводить навчання молоді у рамках середньої школи. Директором закладу є Вох Марія Степанівна. Школа обладнана для забезпечення всіх умов для навчання школярів.

Ще інформація про школу ….

 

3. Культура

Культура у Зінькові та Станіславівці завжди була високо розвинутою і одним із напрямків діяльності сільської влади є розвиток культурної сфери села.

Основним закладом є будинок культури. Завідувач – ******. При будинку культури діє хор, регулярно проводяться літературно-мистецькі вечори. Переглянути графік роботи будинку культури можна тут.
Крім цього діють клуби у Станіславівці та у Зінькові (поблизу старої восьмирічної школи).

Крім цього, у Зінькові розташовується музей села.

 

4. Бібліотеки

Бібліотечна система у Зінькові та Станіславівці надає жителям доступ до книг різного жанру, періодики. Крім цього, за рахунок проекту “Бібліоміст” були встановлені компютери та підключений Інтернет. Послуги бібліотеки безкоштовні для усіх жителів.

Завідувач бібліотеки у Зінькові: *******, у Станіславівці – *******.

 

5. Релігійні громади

Двома найпопулярнішими конфесіями на території Зінькова та Станіславівки є православна та католицька.

Парафія Вознесіння Господнього УПЦ

Парафія Вознесіння Господнього УПЦ (“Соколівська”) є найбільшим православним приходом на території сільської ради. Настоятелем є протоієрей Михаїл Гадупяк.

Розклад богослужінь.

Неділя та свята – 09:00, вечірнє богослужіння – 15:00.

Парафія Пресвятої Трійці УРКЦ

Зіньківська римо-католицька громада є однією із найбільших у Віньковецькому та сусідніх громадах, а самий храм побуований ще у 1453 році. Настоятель – о. Кристіан Хайдук.
Розклад богослужінь.

Парафія святого Архістратига Михаїла УПЦ

Деревяна церква святого Архістратига Михаїла (“Кривульська”) є одним із найвідоміших деревяних храмів Поділля. На щастя, церква добре збереглася, а у 2009 році за рахунок коштів Державного бюджету була проведена реставрація храму. Настоятель – о. Василь ***.

Парафія святого пророка Іллі УПЦ

Парафія святого пророка Іллі є новим храмом, збудованим у Станіславівці. Настоятель – о. **** ***.
Розклад богослужінь.