Комунальне господарство

  1. Дороги місцевого значення
  2. Вивезення та переробка відходів
  3. Підтримання чистоти на вулицях, кладовищах та у парках
  4. Вуличне освітлення
  5. Водопостачання

1. Дороги місцевого значення

До функцій сільської ради належить ремонт та підтримка у належному стані доріг місцевого значення. Влада здійснює регулярне підсипання та ремонт доріг, а також забезпечує проїзд дорогами місцевого значення, розчищаючи їх від снігу та інших перешкод для руху транспорту.

Центральна дорога Зінькова, що веде до Віньковець, не є дорогою місцевого значення, а тому її підтримкою та обслуговуванням займається служба автомобільних доріг.

Ви можете повідомити про поганий стан дороги місцевого значення, скориставшись цим сайтом.

Повідомити

2. Вивезення та переробка відходів

Забезпечення своєчасного вивезення сміття робить наші вулиці чистими. Крім того, отримані відходи можна переробити або повторно використати. Сільська влада забезпечує організоване вивезення твердих побутових відходів.
На нашому сайті можна переглянути графік вивезення сміття.

Переглянути

Крім того, ми забезпечуємо збір небезпечних для навколишнього середовища відходів. Зокрема, у центрі села розташований спеціальний контейнер для збору відпрацьованих батарейок, люмінесцентних та енергозберігаючих ламп, що містять ртуть, яка є шкідливою для здоров’я людини та природи.

3. Підтримання чистоти на вулицях, кладовищах та у парках

Сільська рада забезпечує підтримання чистоти на вулицях у Зінькові та Станіславівці, зокрема громадські місця, такі як парки, кладовища, зупинки транспорту тощо.

Власники будинків та фірм зобов’язані прибирати сміття та розчищати сніг на територіях, що безпосередньо прилягають до об’єктів їх власності. За підтримання чистоти та порядку на інших територіях відповідальність несе комунальна служба. Влада залишає за собою право вживати адміністративні заходи щодо порушників цього правила.

Комунальна служба забезпечує прибирання парків та скверів на території сільської ради. Прибирання кладовищ здійснюється спільно із родичами похованих на кладовищі. Для цього декілька разів на рік можуть організовуватись громадські толоки.

Використовуючи наш сайт, Ви зможете повідомити про сміття на вулиці чи біля обєкта приватної власності, про неприбрані кладовища чи повалені дерева.

Повідомити

4. Вуличне освітлення

Розвиток системи вуличного освітлення є пріоритетним для влади села. Протягом останнього періоду було встановлено багато ліхтарів вуличного освітлення і ці роботи продовжуватимуться і надалі. Використовуючи кошти Європейського Союзу, були встановлені ліхтарі, що працюють на сонячних батареях, а тому не вимагають додаткових коштів за електроенергію.

Крім цього, вуличне освітлення несе велику користь, особливо у зимовий період. Цей проект реалізується для того, щоб зробити Зіньків та Станіславівку безпечнішими для жителів.

Ви можете повідомити про несправний ліхтар вуличного освітлення чи про пошкоджену опору.

Повідомити

5. Водопостачання

У Зінькові існує централізована система водопостачання, послугами якої користуються більше 470 споживачів. Найбільш пріоритетними напрямками діяльності у цій сфері є забезпечення жителів чистою водою та ремонт водогону.

Тарифи на водопостачання:

  • за наявності лічильника – х,хх гривень за 1 куб. м
  • за відсутності лічильника – у,уу гривень на 1 людину.

Якщо у Вас відсутнє водопостачання або Ви виявили витік води, просимо повідомити про це комунальну службу.

Повідомити